KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Biznesin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin aktiv Culi SHPK per prodhimin e peteve se bashku me te gjitha makinat perkatese per perpunimin dhe prodhimin e tyre,se bashku me gjithe klientelen dhe kontrata,gjithashtu te gjitha mjetet e pa-paguara barten tek...

Kontabiliteti ne praktike me softver

Dërguesi i shpalljës

Pas një përvojë 26 vjeçare në menaxhimin e kontabilitetit, zhvillimin e softverit për kontabilitet dhe ofrimin e kurseve dhe trajnimeve në fushën e kontabilitetit dhe TIK-ut, ofrojmë trajnimin e rradhës: Kontabiliteti në praktikë me softver...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si shankist kam perovoj pune 4 vite njof shum mir punen e shankut kam punu ne disa vende, punoj edhe si kamarier jetoj ne Prishtin jam 25 vjeq.

Shes shtepin me 3 ari oborr / Prishtine

qemal qemal

Shes shtepin me 3 ari oborr ne lagjen Prishtina e re ne Prishtine shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon te madh, kuzhin, banjo, korridor, shpajz, rrym ner tok, kanalizim uje24h, çmimi sipas marrveshjes.

Kryejm sherbime moleraj

ARTI MOLER

Ofrojm sherbime prefesionale per ngjyrosje te shtepive, banesave, lokaleve, zyreve, po ashtu punojm me knauf, gled, fasad, dekorime, izolime dhe dizajne te ndryshme. Çmimi 0.50€ /m².

Shes 4 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 4 ari truall Rr. Xhemajl Kada lagjja Emshir 80metra large autostrades ne Prishtine trualli eshte ne nje vend shume te pershtsehm per shum lloj veprimtari. Çmimi 13.000€

Jap me qira Tenda / Karriga/ Tavolina

shemi

Japim tenda me qira per ahengje te ndryshme familjare. dasma kanagjeqe. ndeja dhe raste te ndryshme familjare Tendat jan ne dimensione te ndryshme 4x8/5x10/6x12/10x10/5x20 transporti dhe montimi gratis ne ter teritorin e Kosoven.