KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkojm bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 45m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa eshte komplet e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / ndihms mekaniku

Dërguesi i shpalljës

Kompania "KO-Turist" ofron pune per nje ndihms mekaniku ne servisin e kamionave-automjeteve, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Magjistraljja Prishtine-Shkup kilometri i 4 lagjja Veternik ne Prishtine.

Shes 45 shtreter per femije

Dërguesi i shpalljës

Shes 45 shtreter per femijet e moshes 3-6 vjeç (te pershtatshem per kopshte) shtreterit kan shiltet dhe funksionin per tu paluar, si dhe 10 shtreter per femijet e moshes 0-3 vjeç me jogi. Çmimi per...

"Dj Dibra" / "Tenda"

Dërguesi i shpalljës

Bejm muzik me "Dj" dhe live per Dasma dhe Gezime Te ndryshme Familjare. Bejm Foto Kamera Gjirime Per Dasmat. * Japim me qira tenda (shatora), karriga, tavolina. * Bejm ushqimin me porosi me kuzhin profesionale...

Ofroj pune per 3 persona

Dërguesi i shpalljës

Restorant "Ardi" ofron pune per nje kuzhinjer me prevoj pune, nje shankist dhe kamarier, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Agron Rrahmani / Fushe Kosove

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kuzhinjere ne ndonje fabrika maxsimum deri 20 punetor e njof mir kuzhinen jam 30 vjeçre, orari i punes, nga ora 08:00h deri 14:00h.