KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Skoda 2.0 dizell

Dërguesi i shpalljes

Shes Skoda 2.0 dizell, viti i prodhimit 2004, centrall, xhama elektronik, klim, te kaluara 288.000KM, vetura eshte me tabela te Zvicrres, vetura eshte ne gendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshje.

Shes vikendicat(villat) / Kline

Edonis

Shes vikendicat(villat) me dimnezione 4x4/16m2 perball market "nora" ne Klina jane 5vikendica, 1 recepsion me dimenzion2x3, vikendicat jane te punuara ne Shtator 2016, shiten komplet me te gjith invertarin dhe elementet e sanitaris. Çmimi 12.000€.

Kerkojm dy bashkebanuese

Dërguesi i shpalljes

Kerkojm dy bashkebanuese (f) ne kuader te baneses 90m2 kati i -VII- Rr. Tring Smaili ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, uje24h, banesa eshte e mobiluar komplet.

Mesim shtese

Dërguesi i shpalljes

Ofroj mesim shtese per femije nga çerdhja deri ne klasen e 6. Mesimi mbahet ne shtepi te nxenesit me orar te caktuar bashkarisht. Jam e çertifikuar per mesim te gjuhes Angleze dhe te lendeve te...