KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per shitese (f)

Dërguesi i shpalljes

"Pure Perfume" ofron pune per shitese vajza dhe promocion me eksperienc pune, orari i pune s6 ore pune dhe 6 dite te javes pune, pagesa dhe kushte jane shume te mira. Te interesuarat te dergojne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Deck" ofron pune per kamariera dhe shankista per te punuar ne lokalin, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Sheshi Nene Tereza ne qender te Prishtines

Shes 7 ari truall / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes 7 ari truall mbrapa Terminalit t ri lagjja Bresje ne Fushe Kosove trualli ka rruge te gjer me kadaster, trualli posedon dokumentacion te rregullt. Çmimi 2.300€ per ari krse me kompenzim me ndonje vetur...

Shes Opel Cora 1.4 benzin

Dërguesi i shpalljes

Shes Opel Cora 1.4 benzin, viti i prodhimit 1990, ngjyra e zez, vetura ka regjistrim deri me daten 24/06/2018, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes mobilje

Dërguesi i shpalljes

Shes mobiljet 3/2/1 dhe regallin e drunit, mobijlet jane te ruajtura mire, çmimi per te gjitha 150€

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

"Eurosuvatim" ofron pune per mjeshter ne suvatim me material MP75L dhe Gled me pervoj pune, orari i punes i plotr, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. MUharrem Fejza ne Prishtine.

Shes dallama/jelk ari

Dërguesi i shpalljes

Shes dallamat punim dore komplet dy kemisha te ndryshme per dallama, shallvaretl, kepucat, kolloni, komzat, mindili, kurora, fundin, po ashtu shes edhe jelekun me kollon dhe komza te gjitha punim dore te gjitha te reja...