KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes vinqin

Dërguesi i shpalljës

Shes vinqin i cili perdoret per punet e ndertimtaris. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 54 ari toke / Podujeve

Dërguesi i shpalljës

Shes 54 ari toke te pishat ne Pogujeve toka eshte ne vend shume te mir dhe e pershtashemper disa lloj veprimatri. perkthimi behte menjeher, çmimi 2.000 per ari.

Shes shtepin me 6 ari truall / Kamenice

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin nje katshe me 6 ari truall ne Strezovc Komuna e Kamenices shtepia eshte e ne ndertuar ne vitin 2002 me dokumenta. Shtepija posedon kuzhin me sallon , 1 dhom gjumi ,banjo dhe shpajz,...

Shes banesen 85m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati i -V- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon, banesa eshte komplet e mobiluar. E gatshme per banim, çmimi 650€ /m2

Programim dhe Shkenca kompjuterike për fëmijë

Darsej Rizaj

Shkolla digjitale është institucion i akredituar nga Autoriteti Kombëtar i Kualifikimeve dhe është shkolla e parë e hapur në Prishtinë dhe Ferizaj, e cila ofron kurse të teknologjisë informative për fëmijët e moshave të reja....