KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepin me 6 ari truall / Kamenice

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin nje katshe me 6 ari truall ne Strezovc Komuna e Kamenices shtepia eshte e ne ndertuar ne vitin 2002 me dokumenta. Shtepija posedon kuzhin me sallon , 1 dhom gjumi ,banjo dhe shpajz,...

Shes banesen 85m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati i -V- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon, banesa eshte komplet e mobiluar. E gatshme per banim, çmimi 650€ /m2

Programim dhe Shkenca kompjuterike për fëmijë

Darsej Rizaj

Shkolla digjitale është institucion i akredituar nga Autoriteti Kombëtar i Kualifikimeve dhe është shkolla e parë e hapur në Prishtinë dhe Ferizaj, e cila ofron kurse të teknologjisë informative për fëmijët e moshave të reja....

Shes 27 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 27 ari toke te Pallati i Drejtesis lagjja Hajvali ne Prishtine toka eshte e pershtashem per ndertime, çmimi 23.000€. Po ne ket vend ofrohen 1 hektar per ndrtime te mesme.