KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes dy shtepi me 5 ari oborr / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes dy shtepi me nje obor me 5 ari e 30 metra ne Rr. Shaip Spahiu nr.2 rruga kryesore te 'albimareket' aferPrakut te Qytetit ne Prishtine shtepija posedon 6 dhoma dy banjo, shtepia posedon dokumentacion...

Ofroj pune / Kordinator-e

GEP.sh.p.k

Ofroj pune per nje kordinator per teritorin e Kosoves. Detyra dhe pergjegjesit : * I afte te krijoje dhe te frymezoje skuadren. * I vetedisiplinuar, i organizuar dhe te perballoje stresin. * Aftesi komunikuese shume...

Golden "Clean"

Dërguesi i shpalljës

Bejme pastrimin gjenerale dhe mirmbajtjen e objekteve shtepive banesave mobileve the tepihave me makina profesionale transportin e tepihave gratis Me qmim te volitshem

Shes vinqin

Dërguesi i shpalljës

Shes vinqin i cili perdoret per punet e ndertimtaris. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 54 ari toke / Podujeve

Dërguesi i shpalljës

Shes 54 ari toke te pishat ne Pogujeve toka eshte ne vend shume te mir dhe e pershtashemper disa lloj veprimatri. perkthimi behte menjeher, çmimi 2.000 per ari.