KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Salloni "LOMELL" më prestigjioz i ondulimit kërkon urgjentisht nxënëse / praktikante (femër) me afat të pacaktuar dhe me moshë deri 25 vjeçe. Nëse dëshironi që profesionalisht të mësoni parukerinë, stilingun, ngjyrosjen dhe prerjen e flokëve,...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Pizza n'furrë ofron pune per nje picamen, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa magjistralja Prishtine-Besian/ishpodujev ne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI RRETHI ofron pune per nje punetore/femer per zyre. Kualifikimi - Njohjeve te rretjeve sociale, - Njohuri te mjaftueshem kompjuterike, - Te kete aftesi kominikuese, kreativitet, - Njohja e ndonjeres prej gjuheve te...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si kuzhinjer ose pizzamen, kam pervoj pune 7 vjeçare. Prishtine ose Fushe Kosove.

Jap me qira lokalin 106m2 kati perdhes / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira lokalin 106m2 kati perdhes rruga Shaban Polluzha mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine. Lokali posedon dy hapsira pune, banjo, nxemje qendrore, hapsir per parking, lokali eshte i pershtashme per shum lloj veprimatri biznesi,...

Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel

Visar

Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel, viti i prodhimit 2015, vetura eshte e ardhuer nga Zvicrra dhe eshte regjistruar me daten 02/11/2022 dhe posedon regjistrim der ne 02/11/2023 eshte me tabela RKS, vetura posedon fellne...

Shes 36 ari e 26m2 toke / Prishtine

Kujtim

Shes 36 ari e 26m2 toke ne mes Cambridge school,UBT, Rezonanca magjistralja Prishtine-Lipjan. Toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per shum lloj veprimatri biznesi, toka ka dalja en magjistralem Prishtine-Ferizaj dhe magjistralen Prishtine-Lipjan....

Ofroj pune / Specialist Rekrutimi & Trajnimi

Fashion Avenue & Mercato

Fashion Avenue & Mercato Italia pjese e MEGATEK është një Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kërkon nje punonjës për Departamentet e saj: Specialist Rekrutimi & Trajnimi Qellimi i Pozicionit: Te menaxhoje procesin e...