TIMI INVEST

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune / HVAC Technician

Dërguesi i shpalljes

PËR: Të gjithë të interesuarit NGA: Zyra e Burimeve Njerëzore TITULLI I POZITËS: HVAC Technician -SHPALLJE GRADA DHE PAGA: FSN-6; € 18,852.00 POZITAT: 1 KUSH MUND TË APLIKOJË: Të gjithë kandidatët e interesuar/të gjitha burimet...

Shes Mercedes Benz 2.0 Dizel

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes Benz 2.0 Dizel, viti i prodhimit 2010, ngjyra e bardhe, automatik, senzora para dhe mbrapa, senzor shiu, Cd player-aux, komand ne timon, klimatronik 2 sezonal, liber servisi, goma te reja, servisin te sapo...

Ofroj pune / pastruse

Dërguesi i shpalljes

Villa Shpati ofron pune per nje puntore pastruese, ne ofrojm kushte te mira pune orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Te interesuart per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa Magjistralja Prishtine-Mitovice...

Ofroj pune / Administart

Dërguesi i shpalljes

Kompania Lord Group ofron pune per puntore/femer asistente ne zyre pune administrative, orari i punes eshte nga ora 08:00h / 16:00h, nga e Hene, e Premte, ne ofrojm kushte te mira pune, pagesa sipas marrveshjes,...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune si kamarier, shankist kam perovoj shumvjeqare pune ne Prishtin.

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VI- afer rruges kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin...

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -VII- afer rruges kryesore ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Është...