KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 100m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 100m2 kati i -I- Rr.Xheladin Hana B-II/P2-1 lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon me kuzhin, nje ballkon si dhe garazh per parking gjithashtu posedon...

Kërkoj punë

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirmbajtjen e shtepis/baneses apo per kujdesjen e femijeve ne Prishtine

Ofroj pune / shitese (f)

Dërguesi i shpalljës

Dyqani "valmiri textil" oforn pune per nje shitese, orari i punes nga ora 11:00h - 19:00h, pagesa sipas marrveshjes. Adresa. Rr.Ilir Konushevci afer xhamis se Llapit ne Prishtine 044161676

Shes shtepin 390m2 / Gjakove

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 390m2 Rr. Ilir Soba ne Gjakove, shtepia ka nje pozicion shume te mire ne lagje,vend ideal per banim dhe ambient i qete. * Bodrumi dhe Garazhda kane nje siperfaqe prej 130m2. * Kati...

Shes banesen 94m2 kati i -I- / Peje

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 94m2 kati i -I- ne Peje banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, korridor, ballkon te madhe, shpajze. Banesa nodhet ne nje pozicjon fenomenal ku ka afer te gjitha gjerat elementare...