KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Pergadisim ushqime me porosi

Dërguesi i shpalljës

Bejm gjella me poresi si gullash, pasul, musal, gjyveq si dhe specialitete nga skara mish kombinim, mish te bardh, pjekurin viqi, pleskavic me çmim te volitshum me kapacitet der 500veta

Ofroj pune / frizere

Dërguesi i shpalljës

Frizere "sara" ofron pune per nje puntore me provoj pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Haxhi Zeka ne Prishtine.

Jap me qira shtepin 80m2 / Fushe Kosove

Ilir

Jap me qira shtepin 80m2 nje katshe 1800metra large postes lagjja Nakarad ne Fushe Kosove shtepia posedon sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor si dhe oborr te shfrytezueshem. Shtepia eshte e pa mobiluar....