KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per kamarier/ndihmes kuzhinier

MADIGANS Irish Pub & Hotel

Madigan’s Irish Pub ofron pune per ndihmes kuzhinier mundesisht personat e interesuar te jen nga rrethina dhe te ken njohuri te gjuhes angleze, kushtete e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

N'pauze coffe grill ofron pune per punetore/ndihmse kuzhinjere, kushtet e punes jane te mira, orari i punes nga e Hene / e Premte, nga ora 07:00h / 16:00h, çdo fest zyrtare pushim, pagesa sipas marrveshjes,...

Ofroj pune per 14 persona

Dërguesi i shpalljes

Kompania ndërtimore ‘’DEABAU SH.P.K’’ me seli ne Fushe Kosove, shpall konkurs për vende të lira pune: 1. Mjeshter (armirues) 2. Suvatues 3. Mjeshter qeramike 4. Mjeshter per fasade ventiluese 4.Punetor Fizik Paga Sipas marrëveshjes. Kompania...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Pizzeria Casa Mia ofron pune per kamrier/e me pervoj pune, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shume informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa...

Shes 10 ari toke / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes 10 ari toke mbrapa tergut ne Fushe Kosove. Toka eshte afer autostrades që ka një pozitë mjaft të mirë për zhvillim biznesit të ndryshëm, toka posedon fleten poseduse. Çmimi sipas marrveshjes. Agjencioni per Patundeshmeri...

Shes 80 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 80 ari toke magjistralla Prishtine-Lipjan Rruga Nacionale Llapnasellë ne Prishtine. Toka ka qasje ne rrugen kryesore qe ka mundesi te zhvillohet shume veprimatri biznesi, çmimi 10.800€. Agjencioni per Patundeshmeri X Realestate Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per perkujdesjen/kujdestare e nje te moshuari, personi eshte ne gjendje te mire shendetesore, orari i punes eshte nga ora 09:00h / 15:00h, perparesi kane ato kandidate qe jetojne rrethi i Prishtines. Banesa ka...

Shes banesen 105.76m2 kati i -VIII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 105.76m2 kati i -VIII- rruga e Shkupit ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, dy banjo, dy ballkona, me pamje te mrekullueshme te kryeqytetit, ka mirembajtje, 2 ashensore,...