KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes komod per TV

Dërguesi i shpalljës

Shes komoden per TV ne gjendje shume te rregullt eshte perdorur vetem 1 vit por eshte shum e ruajtur

Ofroj pune per 6 persona

Dërguesi i shpalljës

"VILLA VALBONI" shpall konkurs per 6 punetore: * Dy kuzhiner/e me pervoj pune. * Dy ndihemes/e kuzhinera/e. * Dy picamena. Orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Magjistrale Prishtinë - Gjilan te liqeni i Badovcit ne...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje mirmbajtese te baneses (pastruse) 3 her ne javte, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Kandidatja duhet te jet nga Fushe Kosova. Adresa: Rr. Metush Krasniqi ne Fushe Kosove

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune ne ndonje butik, market ose mirmbajtese e baneses-shtepis ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Living Caffe" ofron pune per kamarier dhe shankist, orari dh epagesa me marrveshje. Adresa: Lagjja Arberi ne Prishtine

Shes VW Pasat 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Pasat 2.0 dizel viti i prodhimit 2005, ngjyra e kaltert, klim, tiptronik, regjistrima ka deri ne muajin 03/2018, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 6.000€

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Caffe Bar Restaurant "Dreni" ofron pune per nje kuzhinjer me pervoj pune, orar dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Tirana Lagjja Arberi ne Prishtine

OFROJ PUNE PER 10 SHOFERA

Dërguesi i shpalljës

Radio Taxi "ASI" ofron pune per 10 shofera perparsi kan ata persona te cilit kane pervoj pune dhe e njohin qytetin e Prishtines. Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. email: [email protected] Info: 044524452 Adresa:Rr. Enver Berisha...