KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 98m2 kati -VIII- / Prishtine

Kema

Shes banesen 98m2 kati -VIII- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo, wc, ballokon, banesa gjindet ne ndertese moderne te investuar nga "lesna" jane investuar materialet me te...

Ofroj pune / Agjent-e i shitjes

nil

Kompania "EgeMed" e cila mirret me shitjen e barnave (OTC) dhe produkteve dermakozmetike kerkon puntor/e profesional. - Kualifikimet e kerkuara: * Te keni pervoje ne shitje, jeni komunikativ, pelqeni punen ne ekip, keni njohuri teknike...

Pergadisim ushqime me porosi

Dërguesi i shpalljës

Bejm gjella me poresi si gullash, pasul, musal, gjyveq si dhe specialitete nga skara mish kombinim, mish te bardh, pjekurin viqi, pleskavic me çmim te volitshum me kapacitet der 500veta