KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shesim bakllava/trileqe/ flija/ pite me porosi

Dërguesi i shpalljës

Përgadisim flija,bakllava,pite,trileçe me porosi. Zakonisht Çmimi per flija 20€ ,per trileçe 15€ ndersa per bakllava 30€, por mundet qe çmimi te percaktohet edhe sipas madhësisë se tepsisë. Për shijshmëri dhe kualitet iu garantojmë 100%, sepse...

Ofroj pune

Gzim

Agjensioni per patundshmeri ("Metro") Ofron pune per puntor/e per punet administrative ne zyre dhe per punet ne teren, orari dhe pagesa me marrveshjes. Kandidati duhet te ket Aftesi per te komunikuar me klient Njohuri ne...

Ofroj pune per nje shitese

Dërguesi i shpalljës

Salloni i perdeve dhe tepihave "Ardi Brilliant" ofron pune per nje shitese me pervoj pune, orari i punes 8 ore pune, pagesa sipas marrveshjes. Mosha e preferuar mbi 18vjeç. Adresa: Rr. Ilir Konushevci-Prishtinë

Shes tavolinen

Dërguesi i shpalljës

Shes tavolinenme karriga shum pak e perdorur dhe me funksion rrites . Çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen kati i -I- 7 Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen kati i -I- ne Ulpian afer "aakes" ruga kryesore ne Prishtine banesa posedon dy dhoma, kuzhinë, banesa eshte e pa mobiluar, banesa është e pershtatshme per gjdo veprimtari biznesi si zyre,ordinanc...