KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune ne dnonje fabrik, restorant ose ne teren posedoj patent shofer te kategoris B. Lipjan-Ferizaj.

Ofroj pune per nje edukatore / Prizren

Dërguesi i shpalljës

Kopshti "Hapi i Parë" kërkon Edukatore, Mund të aplikojnë të gjithë të interesuarit të cilët plotësojnë këto kritere: - Kanë të përfunduar Fakultetin e Edukimit (programin parafillor); - Kanë të përfunduara trajnime adekuate/profesionale të çertifikuara...

Kërkoj punë

Eranda

Kerkoj pune si edukatore ose asistente administrative.Jam e diplomuar ne letersi shqipe,kam eksperienc per mbikqyrjen e femijeve si dhe kam punuar edhe ne administrate.Per cdo info me shume mund te me kontaktoni ne viber.

Shes banesen 47m2 kati i -I- / Prishtine

Access

Shes banesen 47m2 kati i -I- lagjja Tophane ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon,lift, banesa posedon dokumentacion te rregullt, banesa shitet komplet me mobilje. Kontaktoni nga ora...