KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Jap me qira shtepin 80m2 / Fushe Kosove

Ilir

Jap me qira shtepin 80m2 nje katshe 1800metra large postes lagjja Nakarad ne Fushe Kosove shtepia posedon sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor si dhe oborr te shfrytezueshem. Shtepia eshte e pa mobiluar....

Shes ose Jap me qira 3lokale / Gjakove

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira ose shes 3zyre 95m2+95m2+100m2 jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut). Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shume...

Kurse të gjuhës angleze & Përkthime Zyrtare

Dërguesi i shpalljës

Qendra për mësimin e gjujës angleze ,ELTC ENGY në Mitrovicë ofron kurse të rregullta dhe intenzive për të gjitha profilet dhe moshat. Mësimdhënës të mirënjohur në vend dhe cilësi e garantuar. Përkthime zyrtare dhe jozyrtare...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kamamrier ose shankist kame pervoj pune 2 vjeqare. Jetoj ne Prishtine .