KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes vikendicat(villat) / Kline

Edonis

Shes vikendicat(villat) me dimnezione 4x4/16m2 perball market "nora" ne Klina jane 5vikendica, 1 recepsion me dimenzion2x3, vikendicat jane te punuara ne Shtator 2016, shiten komplet me te gjith invertarin dhe elementet e sanitaris. Çmimi 12.000€.

Kerkojm dy bashkebanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm dy bashkebanuese (f) ne kuader te baneses 90m2 kati i -VII- Rr. Tring Smaili ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, uje24h, banesa eshte e mobiluar komplet.

Mesim shtese

Dërguesi i shpalljës

Ofroj mesim shtese per femije nga çerdhja deri ne klasen e 6. Mesimi mbahet ne shtepi te nxenesit me orar te caktuar bashkarisht. Jam e çertifikuar per mesim te gjuhes Angleze dhe te lendeve te...

Kerkoj bashkebanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 70m2 kati i -III- Rr. Afrim Vitia afer Parkut te Qytetit ne Prishtine banesa ka dhome kuzhin, korridor, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 290€.

Mesuese Private

Dërguesi i shpalljës

Ofroje mesim privat per nxenesit nga parashkollor deri ne klasen e 5. Mesimi mbahet ne shtepite e juaja me orar te caktuar bashkearisht. Çmimi varet nga oret qe mbajme çdo dite. Jam studente ne fakultetin...

Shes ora dore

Dërguesi i shpalljës

Shes ora dore te firmave "lacoste dhe ferrari" te sapo ardhura nga Zvicrra jane origjinale te pa perdorura. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Opel Astra 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra 1.9 dizel, 6 shpejtesi, viti i prodhimit 2007, ngjyra e hirt metalike, 59.700KM te kaluara, vetura eshte e servisuar dhe ka goma te reja (michelin). Vetura eshte blere ne Gjermani dhe eshte...