KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kuzhinjer ose ndihems kuzhinjeri di te pergadis pasta ,pizza, sallata, mishra. Pagesa dhe orari sipas marrveshjes. braholli@hotmail.com

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per pastrimin e shtepive ose banesave 1 ose 2 her ne jave ne Prishtine. 045241570.

Jap me qira katin e shtepis / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira katin e shtepis afer shkolles Amerikane lagjja Sofali ne Prishtine shtpia posedone dy dhoma gjumi, salone, kuzhine, banjo, garazhe per veture, kati i shtepis eshte i pa mobiluar shtepia ka parke te...

Shes frigorifer

Dërguesi i shpalljës

Shes frigoriferin i cili perdoret per dyqane ne gjendje te rregullt, eshte i papërdorur.

Shes Mercedes 250D

Feriz aliu

Shes Mercedes 250D viti i prodhimit 1986, ngjyra e kuqe, regjistrim i skaduar qe nje muaj, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.