KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Caffe&Bar Momento" ofron pune per kamarier me pervoj pune per afat me te gjat, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Lagjja Ulpian ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Auto Color "Unik" kerkon praktikant (zantli) mbi moshen 18 vjeçare, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Dardania ne Fushe Kosove

Jap me qira banesen 32m2 kati -I- / Prishtine

Vlera vlera

Jap me qira banesen 32m2 kati -I- afer furres "qermi2" lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhine, banjo, korridor, ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos. Çmimi...

Ofroj pune / Nikoqire

Dërguesi i shpalljës

Hotel "begolli" ofron pune per nje nikoqire. Orari dhe pagesaa sipas marrveshjes. Të interesuarit të lajmërohen nga ora 13:00h - 18:00h Adresa: Rr. Maliq Pashe Gjinolli nr.8 / Prishtine

Ofroj pune per puntor-e / Prizren

Dërguesi i shpalljës

Ëmbëltorja "Daja" ofron pune per punetor/e me pervoj pune shume vjeçare per gatimin e ç'fardo embelsire, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Ne qedner te Prizrenit

Shes Mercedes A Class 170

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes A Class 170, viti i prodhimit 2000, ngjyra e gjelbert me targa te Gjermanis, vetura posedon liberz, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 61m2 kati i -V- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 61m2 kati -V- Rr.Fazli Graiqevci ne Fushe Kosove banesa ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, shpajaz, ballkon, banjo, banesen e shes me mobilje dhe pa mobile. Perkthimi i menjehershem