KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes shtepin 300m2

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 300m2 dy kateshe me dy hyrje ndaras, ka 5.6 ari truall lagjja Taslixhe afer shkolles ne Prishtine shtepia posedon 4 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon me kuzhin, depo, teras

Kerkojm bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkebanuse ne kuader te baneses 65m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prsihtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy ballkona, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe ploteson kushtet per banim. Çmimi...

Jap me qira loklain 130m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira loklain 130m2 3metra i lart lagjja Taslixhe ne Prishtine lokali eshte i pershtashem per depo, automekanik, auotolimar e shum verimatri te tjera. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Depo me SHUMIC, N.T.P "MELISSA" ofron pune per punetor, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: perball "petrolcompany" ne Fushe Kosove