KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 35m2 kati i -III- / Prishtine

Kosova Real Estate

Shes banesen 35m2 kati i -III- Rr. Hakif Zejnullahu lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka dhome dite, kuzhin me trepezar, korridor, banjo, nxemje qendrore te Termokosit, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar ka mundesi te...

Jap me qira dhoma ne kuader te shtepis / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap dhoma me qira ne kuader te shtepis per studente dhe te punesuara femra Rr. Abdyl Frashri nr.23 / 400metra larg Fakultetit Ekonomik ne Prishtine dhoma kan te gjitha kushtet si shtreter,dollap,tavolin,frigorifer,Tv dhe wifi. Dhomat...

Ofroj pune per 2 persona

Dërguesi i shpalljës

Elektro Instalues "Kelmendi" Shpall konkurs pune per 2 vende te lira pune. * Njohes i mire i instalimit elektrik. Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Arbane ne Prizren

Kamer HD - Alarm GSM

Dërguesi i shpalljës

Bëjm Instalimin e Kamerave dhe Alarmav kunder Vjedhjev •KAMERA VËZHGIMI IP dhe Analog me mundsi shikimi nga vendi dhe interneti (Telefoni) •ALARME KUNDËR VJEDHJES pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo...

Kerkoj pune

Besart

Kerkoj pune si shofer posedoj kategori B, kame pervoj pune 5 vite ne te gjith teritorin e Kosoves.