KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Hair & Makeup Studio ''Aferdita''

Dërguesi i shpalljës

"Hair Salon AFERDITA" ofron sherbime me çmimi te volitshem. * Prerje 4€ * Fenirim 3€ - 5€ * Grimi 10€ - 15€ * Shatiri 20€ - 50€ - Frizura * 10€ - 15€ - 20€...

Kryejm punet e ndertimatris

Dërguesi i shpalljës

Kryejm punet e ndertimatris si: izolimin me kondor, nivelizimin te ndertesav-objekteve, garazhave, bodrumave te shtepiave, sigurojm styropor, cement, zhavor, rreth fiber najlon, çmime ma te lira per çdo informat na kontaktoni.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Salloni i ondulymi "Manicure's" ofron pune per punetore (f) me pervoj pune per mbjelljen e thonjeve dhe depilim. Orari i punes me termin pagesa me % 40-45%. Adresa: Mbrapa Teatri KOmbetar ne Prishtine

Shes gjeneratorin 2.5KW

Dërguesi i shpalljës

Shes gjeneratorin 2.5KW, 3KVA, 50HZ, 230V, benzin, gjeneratori eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 350€ i diskutushem. Kontakti nga ora 08:00h - 17:00h.