KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per shofer/ Peje

zenel

Kompania "GAP" shpall konkurs pune per Vozites (shofer) per rajonin e Pejes. - Kandidatët e interesuar duhet ti plotësojnë këto kritere: * Të posedojë patentë shofer (minimum 5 vite) * Të jetë i' kujdesshëm në...

Shes banesa / Ferizaj

Dërguesi i shpalljës

Shes banesa me metrazh te ndryshme 60m2, 64m2, 94m2, 107m, 134m, dhe kate te ndryshme Kati i -III-, -VI-, IX, banesat jane te ndertuara me standarde dhe cilesi te garantuar. Banesat gjinden ne Rr. Salih...

Kerko pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune urgjentisht sigurim i ndonji objekti, puna mundesisht te jete ne Prishtine dhe paga mesatare 250€ - 300€, kam 16 vjet pervoj pune ne sigurim e njof gjuhen Angleze, Gjermane, Kroate, poashtu edhe monitorimin...

Shes banesen 71.13m2 kati i -IX- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 71.13m2 kati i -IX- lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte ndertimi i ri. Çmimi i rregullt është 749.00€/m2 dhe nëse e bleni...

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj punë si menagjere e ndonje restaurant ne Prishtinë ose Fush Kosovë , kam pervoj pune 1 vit e gjys