KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Spitali i përgjithshëm Sante Plus ofron pune per agjente të shitjes në sektorin e shëndetësisë. Kualifikimet: - Me ose pa përvojë pune. - Aftësi të mira sociale dhe organizative. - Të jetë komunikative dhe e...

Shes banese/aprtmanin 44m2 kati i -I- / Ulçin

Dërguesi i shpalljës

Shes banese/aprtmanin 44m2 kati i -I- rruga e Kosoves afer plazhit Ibiza ne Ulçin. Banesa poseedon dhome, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa ka pamje ka deti dhe është në dy nivele 32m2 / 12m2, eshte...

Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- afer stadionit te futbollit ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, shpaiz, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet...

Kurs i Gjuhës Shqipe

Dërguesi i shpalljës

Zhvilloj kurse të gjuhës shqipe individuale dhe grupore për çdo grupmoshë, Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.

Ofroj pune / Infermiere

Dërguesi i shpalljës

Ozone Hair Clinic ofron pune per Infermiere, kandidatet duhet të kenë diplomë, licencë dhe përvojë pune, Përparësi kanë kandidatet që kanë njohuri të gjuhës turke. Të interesuarat mund të dërgojnë CV - në në emailin...

Shes banesen 62m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 62m2 kati i -I- Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore me Termokos, ashensor, banesa eshte ne nje vend shume te frekuentura dhe...

Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma, kuzhin, korridor, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pershsthem per familjar, banesa i ploteson kushtet...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kujdestare e femive ose mirembajtese te banesave/shtepive, nga e Hene/ePremte, pagesa mundesisht 300€, Prishtine/Fushe Kosove.

Shes VW Polo 1.0 benzin,

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Polo 1.0 benzin, viti i prodhimit 12/2017 seria e 2018, te kaluara 16.000K, vetura eshte e doganaura, çmimi 13.400€.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Restaurant ELI'S ofron pune per kuzhinjer me pervoj pune, orari i punes pasdite ose me orar nte kombinuar, nga ora 15:00h / 23:00 apo me orar 4 oreshpara dite ose pas dite, nga ora 09:00h...