KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per Montazher Video/Foto

Dërguesi i shpalljës

Ofrohet nje vend pune per nje montazher vido dhe foto me adobe premiere dhe fotoshop si dhe te din te shkrepe foto ne studio. Nuk kerkohen pervoja te veqanta, e rendesishme eshte qe personi te...

Shes biznesin

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin 'Fast Food' në qender të Prishtinës Rr.Rexhep Luci Nr.48. Çmimi sipas marrveshjes .

Shes Fellne+Goma për Opel Insignia

Dërguesi i shpalljës

Shes fellne bashk me goma firma "tristar" lloji Radial F105 me madhesi 245/35R20, karakteristik e gomave eshte se kan zhurm deri ne 71dB, goma te perforcuara me kapacitet shum te lart, Treguesi i shpejtesise: W:...

Shes Peugeot Ranch 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot Ranch 1.9 dizel, viti i prodhimit 2004, ngkuar e kaltert, 5 dyer, klim, regjistrim ka deri me Qershor 2018, tekaluara 185.000 KM, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 2.900€ / kacaniku@yahoo.com