KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes dhomen e gjumit

Dërguesi i shpalljës

Shes dhomen e gjumit prodhim "Italian" e firmes "NinoHome" dhoma eshte e perdorur por shume e rujtne, çmimi 1300€ i diskutushem, ne e kemi bler 1950€.

Kërkoj banesë me qira

Dërguesi i shpalljës

Kërkoj banesë me qira për dy persona, lagjet e preferuar jane Aktash, mbrapa Teatrit, afer "newborn-it", Te Qafa banesa duhet te jet e mobiluar komplet. Paguaj 120€ - 150€

Ofroj pune per 5 punetore

Dërguesi i shpalljës

Kompania "HAJDAR-COM" ofron pune per 5 mjeshter per instalimt ujsjellsit ndertesave dhe objekteve. Orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Enver Maloku Pn / Fushe Kosove

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kamarier, kam pervoje pune 6 vjeçare ne kafiteri, restaurante, hoteleri etj .

Kerkoj banes me qira

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj banes me qira per nje qift, lagjet e preferuara jane Ulpiana, Mati-1, Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Paguaj deri 120€

Shes 22 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 22 ari truall lagjja Kolovice e vjeter ne Prishtine toka posedon dokumentacion te rregullt, perkthimi i menjehershem. Çmimi 3.500€ per ari.