KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes Renault Clio 1.5 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Clio 1.5 dizel, viti i prodhimit 2003, ngjyar e kaltert, vtura ka regjistrim deri ne muajin 8/2018, automjeti eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 2.500€

Kerkojm bashkabnuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkbanuse (f) ne kuader te baneses 150m2 kati i -III- te 4 Llullat afer qendres se qytetit te Prishtines banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 50€ per person

Ofroj pune per Auto-Limar & Praktikant

Alban

Auto sllon "Alberti" shpall konkurs pune për: - Auto Limar dhe Praktikant. - Kualifikimet. * Përvojë pune në autolimari minimum 1/2 vite aktive. * Të jetë i/e besueshëm dhe i/e drejtë * Të jetë i/e...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per perkujdesjen e femive kame pervoj pune, jam 37 vjeçare.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si furrtar kame pervoj pune 18 vjeçare e njof komplet punen e furrtarit "miksera, bukpjeks". Prishtine ose Besian-Podujev.