KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Auto-Fix rent a car" ofron pune per punetore ne autolarje, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Lagjja Hajvali ne Prishtine

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ordinanca Stomatologjike "Amsardent" ofron pune per nje ndihmse moter medicionale ne ordinanc, kandidatja duhet te jet e liqencuar nga Msh. Orari i punes e Hene e Premte nga ora 14:00h - 20:00h kurse te Shtundeve...

Shes Opel Zafira 2.0 DTI

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Zafira 2.0 DTI, viti i prodhimit 2001, ngjyra e brdhe, servisimin e spoa perfunduar, goma te dimrit te rujtne, pronari i njejt qe 6 vite, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 2890€

Jap me qira banesen 77m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 77m2 kati i -VII- afer fakulteteve Rr. Agim Ramadani ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, trapezari, banjo, ballkon, lift, korridor, dy ballkona, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi...