KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes fellne 16

Dërguesi i shpalljës

Shes fellne 16 me kater vrima jan te ardhura nga Zvicra, çmimi eshte 280€ por me zbritje jane vetem 160€, gomat nuk jan t'mira dy bejn dy jan te dopta.

Ofroj pune per nje mësuese

Blerimi

Ofroj pune per nje mesuese privat per 2 femije kl.1 dhe kl.2. Mesimi mbahet ne banese private me orar te caktuar sipas marveshjes. Mesueseja duhet te jete çertifikuar sidomos ne lendete gj.angleze dhe matematike ,jane...

Shes VW Golf 6, 1.6dizel, DSG

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Golf 6, 1.6dizel, DSG, viti i prodhimit 2009, ngjyra e hirt metalike, automatik, tempomat, klimatronic, drita auto, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 9.700€

Auto Llaker "ARI" ofron pune

Dërguesi i shpalljës

Auto Llaker "Ari" ofron pune per punetor me pervoj pune, orari i punes nga ora 08:00h - 17:00h, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Rr. Nene Tereza ne Fushe Kosove. 049250516.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Niki's Pizza" oforn pune per kamarier-shank me pervoj pune, orari i punes nga ora 15:00h -23:00h e Diela pushim, mosha e preferuar 20-25 vjeç, pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Perball konvikteve lagjja Ulpian ne Prishtine.

She VW Bora 1.9 dizel

Dërguesi i shpalljës

She VW Bora 1.9 dizel, viti i prodhimit 2001, ngjyar e zez, vetura eshte ne gjendje te rregullt, regjistrim ka deri ne muajin Shkurt 2018. Çmimi 3.900€ .