KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 52m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 52m2 kati i -IV- afer "eulexit" Lagjja e Spitalit banesa ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, ballkon, bnajo, banesa eshte ndertim i ri per momentin eshte me qira, çmimi 740€ /m2

Interior & Exterior

bashkim vuca

Interor & exterior dizajn të ndryshme me knauf, glet, ngjyra dekorative, tapete, rafaeollo, izolim, fasada te jashtme e sherbime të tjera. Me çmime te volitshme ne treg.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"BINNI" NË PRIZREN SHPALL KONKURS PËR POZITËN 'INXHINIER' - Kushtet: * PËRVOJ PUNE SË PAKU 2 VITE SI INXHINIER * TË KENI AFTËSI TË MIRA KOMUNIKIMI * TË KENI PËRKUSHTIM MAKSIMAL NDAJ PUNËS * TË...

Kerkoj dy bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj dy bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 60m2 kati i -II- banesa gjindet mbrapa parlamentit te "procreditbanka" ne Prishtine banes aka te gjitha kushtet per banim, çmimi 50€ + shpenzimet tjera.

Shes materialin e shtepis dhe mobile

Dërguesi i shpalljës

Shes materialin e shtepis dhe mobile si: * Dritare dhe dyer te "plastikes" * Kubeza te betonit * Mbrojtese te metalta (gilindera) * Dyer te brendeshme * Tavolin * Saniteri te banjos Adresa: Lagjja Matiqan...

Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, korridor, banjo, ballkon eshte e mobiluar kompolet. Çmimi 40€ + shpenzimet.