KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirmbajtjen e shtepise, baneses ose ndonje objekt tjeter.

Ofroj pune / Kuzhinjer-e

Dërgues i shpalljes

Bextro Caffe ofron pune per nje kuzhinier ose kuzhiniere me gjysme orari. Orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: te Fakulteti Teknik ne Prishtine

Shes makina për perpunimin e drurit

GebeCompany

Shes makina për perpunimin e drurit "(CNC WEEKE Optimat BP 140)" makina posedon disa lloje te thikave dhe burgiave, makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvicrra. Adresa: "GEBE COMPANY" / Peje...

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes kreveta, nje fotele dhe tavolinen e bukes me 8 karriga pothuajse te reja. Çmimi 450€

Shes kuzhinen

Toni

Shes kuzhinen komplet me frigorifer dhe shporet te rrymes, kuzhina eshte shume e rujtne. Çmimi 580€

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kuzhinjer kam pervoj pune 10 vjeçare, kam punuar dhe vazhdoj te punoj vetem ne restaurante serioze dhe familjare, oferta vlen edhe jasht vendid.

Kerkojm 1-2 bashkebanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm 1-2 bashkebanuse ne kuader te baneses 98m2 kati i -III- te 4Llullat afer shkolles "elena gjika" ne Prishtine banesa ka dy dhoma, sallon me kuzhin, nje banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi sipas...