KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune / Quality Assuarance Officer

Dërguesi i shpalljës

Ndihma e Popullit Norvegjez është një organizatë humanitare me rrënjë në lëvizjen e punës norvegjeze e themeluar në vitin 1939. NPA aktualisht po punon në më shumë se 30 vende të botës. Në Kosovë NPA...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Prius Group Marketing ofron pune per Agjent Telefonik. Aplikoni tani që të bëheni pjesë e grupit tonë të ri, Pagë fikse atraktive+bonuse, Obligative te kene njohuri te gjuhes Anglese, Suedeze, Gjermane ose Italiane, Type a...

Jap me qira banesen 50m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 50m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Bnaesa posedon dheom gjumi, paradhome me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe e perhsthem per 5 persona. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / Mitrovice

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje mirmbajtese te shtepis, kandidatja duhet te pastroj, pergadis ushqim, orari dhe pagesa me marrveshje, Adresa afer Zones Industriale te rampa ne Mitrovice.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per pastrimin e objekteve, hyrjeve, korridoreve, ashensoreve, shkallve, çmimi 50€ / 60€ per objekt.

Ofroj pune / kamarier

Dërguesi i shpalljës

Treff Caffe Bar ofron pune per kamarier me pervoj pune, orari dhe pagesa me marrveshje, Adresa rruga Dardani ne Fushe Kosove.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Sopi Company Since 1980, ofron pune per punetor meshkuj. Kandidatet duhet te jen nga mosha 18/40vjeç, Fizikisht te shëndetshëm, përvojë pune në instalimin e gypav te ujit dhe te kanalizimit. Të jetë banor i Komunës...

Shes shtepin dy katshe 267m2 / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin dy katshe 267m2 Ndue Perlleshi A-5 lagjja Mati-1 ne Prishtine. Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, kuzhin me sallon, korridor, dy banjo, nje garzh dhe oborr. Çmimi sipas marrveshjes

Kerkoj bashkbanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 65m2 kati i -V- mbrapa Teatrit KOmbetar ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Bnaesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi...

Ofroj pune / enelarese

Dërguesi i shpalljës

Restoran Kuzina ofron pune per nje enelarese ne kuzhin. Orari dhe pagesa me marrveshj, adresa Lagjja e Spitalit ne Prishtine