KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofert per Fundvit

Jeti Real Estate

Nëse keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qira ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëhere kurrë nuk keni qenë më...

Shes banesen 86m2 kati i -IV- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 86m2 kati i -IV- afer rrethit kryesor ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e pa mobiluar, kontrat behet me nje her te...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Ofroj pune per nje punetore/ndihmse ne punet e shtepis 4 her ne javte, nga ora 08:00h / 13:00h, pagesa me marrveshje, kushtet e punes jane te mira, te lajmerohen vetem zonjat qe e kan per...

Jap me qira banesen 30m2 kati perdhes / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 30m2 kati perdhes lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Furra Antika 2 ofron pune per punetore/shitese ne furre buke, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Holger Petersen lagjja e Spitalit ne Prishtine.

FTESË PËR OFERTË

Jeti Real Estate

FTESË PËR OFERTË Ftoj të gjithë ndertues qe kan interesim per ndertime te larta apo interes për invenstim ndërtim të objekteve banesore-afariste për njërën nga parcelat tona .ku investimi fillon menjehere. Kushtet: 1. Sipërfaqe mbi...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Qendra Edukative ABC ofron pune per Mesimdhenes/e kursi: Nese jeni te interesuar te keni kursin tuaj, mund te vini me marreveshje (me cmime te volitshme) te mbani kurset tuaja ne ne ambientet tona! Ne gjendemi...

Ofroj pune

sapientify shpk

Kerkohen mesuese part-time te gjuhes GJERMANE (ORARE FLEKSIBEL, 3+ ore mesimdhenie ne dite). Kriteret: - Te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie - Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht - Te...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljes

Restaurant Vela Fish ofron pune per nje punetore/femer enlarse, orari i punes 8 ore ne dite, kushtet e punes jane te mira, pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informta rreth punes te konatktojne...

Shes banesen 81m2/neto kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 81m2/neto kati i -VI- rruga Mehmet Gradica lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin ndamas, dy basnjo, ballkon, ashensor, nxemje te qytetit, banesa eshte e mobiluar...