KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes inventarin

Dërguesi i shpalljës

Shes inventarin per sallon bukurie/sallon ondulimi, inventari eshte i perdoru por i ruajtur, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren

Dërguesi i shpalljës

Shes oren e dores firma Ferrucci for MOTION3 ne gjendje te rregullt, çmimi 170€

Shes banesen 150m2 kati i -V- / Prishtine

Pejton Real Estate

Shes banesen 150m2 kati i -V- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa psoedon, 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, wc, dhome per hekurosje, dy ballkona, nxemje qendrore me rrym, banesa eshte e mobiluar,...

Shes misrin/kalamoqin

Dërguesi i shpalljës

Shes misrin/kalamoqin, 1 hektar, misri gjindet ende ne are, vendodhja Trudë ne Bardhosh, afer autostardes, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Caffe N'soliter ofron pune per 1 shankist/e me pervoj pune ose pa pervoje pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagja Ulpian ne Prishtine.

Jap me qera lokalin/objektin 280m2 / Prishtine

Argjenta

Jap me qera lokalin/objektin 280m2 kat perdhes magjistralja kilometri i 3 Prishtine/Besin-ishpodujev ne Bardhosh, objekti posedon bodrum 145m2, objekti eshte ne nje vend shum te pershtashem per shum lloje veprimtari biznesi, Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Hotelin SUISSE 4500m2 / Sllatin

Pejton Real Estate

Shes Hotelin SUISSE 4500m2 ne Sllatin, ndërtimi është i vitit 2012, Hoteli posedon 60 dhoma e apartamente, restaurantin, sallën e konferencave, terracën. Hoteli është i kompletuar dhe i gatshëm për punë dhe ne gjendjen aktuale,...

Kerkoj bashkebanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 58m2 kati i -VI- afer shkolles Miahil Grameno ne Fushe Kosove. Bnaesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per...