KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes 3.8 hektar toke / Lipjan

Drilon

Shes 3.8 hektar toke fshati Babush i Muhaxherve në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj Komuna e Lipjanit. Toka gjendet ne zonen kadastrale Lipjan, toka eshte ne nje distanc 400metra nga rruga kryesore/magjistralja, toka posedon komplet dokumentacionin e rregullt,...

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III-/Fushe Kosove

AGJENSIONI RRETHI

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- afer univerzitetit dhe qndres trektare ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, garazh nentoksore, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes....

Shes banesen 80.68m2 kati i -VI- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 80.68m2 kati i -VI- rruga Enver Maloku afer shkolles Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, dy ballkona, banesa eshte me orientim nga lindja dhe...

Shes banesen 85m2 kati i -IV-/Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 85m2 kati i -IV- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj pune ne rajonin e Pejes jam 34 vjeçar, posedoj patent shofer kategoria B, kam pervoj pune ne mobileri, jam i certifikuar ne zdrukthtari, pervoj me qeramik, knauf, mermer.