KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes mobiljet

Dërguesi i shpalljës

Shes komplet dhomen ne 4 pjes dhoma eshte shum e rujtne jane dy kauqa, dy fotele, çmimi sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kamarier jam 19 vjeçar kam aftesi te mira komunikimi dhe jam i gatshem te punoj sipas orarit qe me pershtatet kam pervoj pune

Pastrim Kimik " Te Ari"

Dërguesi i shpalljës

Pastrimi Kimik "TE Ari" ju ofron shërbime të cilësisë së lartë të pastrimit të shpejtë të rrobave të ndryshme si veshmbathje, çarçafë te ndryshëm të restaurantev, ordinancave, batanie të ndryshme etj. Pastertia dhe ruajtja e...

Ofroj pune - Agjent/e te shitjes

Dërguesi i shpalljës

"Itrendin" hapë konkurs për vendet e lira të punës në pozitën Agjent/e te shitjes. - Detyrat * Vizita ne biznese * Prezantimi i Itrendin * Shpalosja e ofertave - Konkursi është i hapur deri me...

Kerkoj bashkebanuese (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 60m2 kati i -IX- afer Fakultetit Teknik dhe Mjeksis Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, lifti punon, banesa eshte e mobiluar.

Shes pjes per automjete

Dërguesi i shpalljës

Shes pjes per vetura si Audi/Sharan/Golf/VW...TDI: *(zamajc,korp, llamaell) *(korpen dhe llamellen me nderrues te shpejtesive 6) Pjeset jane origjinale dhe shume pak te perdorura te firmes "schas" te ardhura nga Gjermania. Adresa: Klin-Peje