Shes makinen per mbjellje

Muharrem

Shes makinen per mbjellje pneumatike me ajer e cila mund te perdoret edhe per mbjelljen e farav te imta, firma prodhuese eshte "agroItalia" makina eshte e perdor shume pak dhe eshte ne gjendje shum te...

Shes frezen

Dërguesi i shpalljës

Shes frezen per traktor ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes. 049243304.