Shes laptob "asus"

Dërguesi i shpalljës

Shes laptob "ASUS" ne gjendje shume te mire, i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi 280€ ose bej nderrim me telefon IPHONE6s

Shes printerin

Dërguesi i shpalljës

Shes printerin (copier,scaner,adf) i firmes "brodher" ne gjendje te rregullt. Çmimi 99.00€

Shes Canon 7D

Dërguesi i shpalljës

Shes Canon 7D me Objektiv Canon EF 18-135 mm3.5 shum pak i perdorur dhe i ruajtur. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes llaptop Dell latitude

Dërguesi i shpalljës

Shes llaptop Dell latitude performancat i ka te shkelqyera te gjitha funksionale me kamer me te gjitha, 8 Gb ram memorje, 465 Gb Hard disk, qendrushmeria e bateris afer 1 ore, me "adapter" orgjinal

Shes kartela grafike - MID-HIGH GAMING PC

Dërguesi i shpalljës

Procesori: Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 (12M Cache, 2.83 GHz OVERCLOCKED TO 3.03GHZ, 1333 MHz FSB, 4 CORES, 4 THREADS. Pllaka: ASUS P5B DELUXE Memory: 8GB DDR2 800 MHz DUAL CHANNEL Grafika: LEADTEK WinFast GTX550...