Shes PC

Dërguesi i shpalljes

Shes PC Inter core i5 3570 CPU 3.40GHz 4GB Ram, Monitor Lenovo 24Inch, Çmimi 80€

Shes Macbook

Dërguesi i shpalljes

Shes Macbook pro 13 Touch bar 2020, i ardhur nga Gjermania (CE) shum pak i perdorur dhe i ruajtur, laptopi vjen me kutin e tij dhe adapter, nuk bej ndrrim.

Shes LED ekran

Dërguesi i shpalljes

Shes LED EKRAN PER MARKETING, per qytet, per qendra tregetare, per studio televizive, per konferenca. Te gjitha llojet per TV Studio p1.8, p2.5, p2.8 Per Marketing 06.67, P8, p10 2 vite garancion, Montimi falas Perkujdesje...

Shes LED Ekran Marketing

Dërguesi i shpalljes

Shes LED ekran per marketing, LED MARKETING, Display size 64x192cm P2.5, garancion 2 vite, montimin falas me super kualitet.

Shes Gaming Pc Ryzen 7

Dërguesi i shpalljes

Shes Gaming PC, Procesor Ryzen 7 2700 8 Core 16 Threads, Ram 16GB DDR4 HyperX, SSD 240GB, Grafik GTX 1050 Ti 4GB e pa perdorur, Motherboard MSI A320M PRO-VD/S, Case Cooler Master, Flutura RGB 4...

Shes Tv

Dërguesi i shpalljes

Shes televizorin marka FUEGO, viti 2013, televizori eshte i perdorur por eshte pa asnje defekt, çmimi sipas marrveshjes. Adresa fshati Greme ne ferizaj.