Shes VW Passt 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passt 1.9 TDI, viti i prodhimit 2004, 5 dyer, uleset me nxemje, xhama te zi fabrikisht me librez, dy pal goma te veres jan me fellne, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi...

Shes 4 goma te veres

Dërguesi i shpalljes

Shes 4 goma te veres firma Michellin 195/60 R16, gomat jane pak te perdorura, çmimi per nje gome eshte 10€.

Shes Kamionin MAN 16240 Kran/Kiper

Dërguesi i shpalljes

Shes Kamionin MAN 16240 Kran/Kiper, viti i prodhimit 1983, kamioni posedon regjistrim RKS nje vit, kamioni eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatshme per çdo lloj prove/test, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Skoda Octavia 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes Skoda Octavia 1.9 TDI, viti i prodhimit 2006, pickup/karavan, vetura eshte e ardhur nga jasht eshte e pa doganuar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Mercedes Benz 2.2C clas

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes Benz 2.2 clas, viti i prodhimit 2010, ngjyra e zez metalike, vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon regjistrim çmimi 9.700€

Shes Peugeot 1.0 benzin

Dërguesi i shpalljes

Shes Peugeot 1.0 benzin, viti i prodhimit 2001, ngjyra e hirt metalike, vetura posedon regjistrim deri ne vitin 2022, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 1.150€

Shes kampshtepizen

Dërguesi i shpalljes

Shes kampshtepizen Wilk caravan me dimensione 480cm me 190cm, ne gjendje te rregullt me kuzhine me plin, mini TV, wc, ka dy dhoma te cilat mund perdoren si dhoma per ndeje apo te shtrihen te...

Shes BMW X5 35d, TWIN TURBO

Dërguesi i shpalljes

Shes BMW X5 35d, TWIN TURBO, viti i prodhimit 2014, 7 ulese, kamera 360 shkall, FULL EXTRA panoram, me tabela te huja, vetura eshte me interier te brendshem dhe te jashtem super te ruajtur, interieri...

Shes Hyundai Santa Fe 2.0

Dërguesi i shpalljes

Shes Hyundai Santa Fe 2.0, viti i prodhimit 2005, ngjyra e hirt metalike, vetura eshte në gjendje shumë të mirë, çmimi sipas marrveshjes.