Shes gomat e dimrit HANKOK

Dërguesi i shpalljës

Shes gomat e firmes HANKOK, gomat jane te dimrit pothujse te reja, dimensionet jen 185/65/14 i shes komplet me /bandasha/. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passt/minivan 2.0 dizel high line, viti i prodhimit 2016, automatik, panoram, te kaluar 300.000KM/349.000KM, vetura i posedon te gjitha opcionet eshte full extra, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 11.900€ bej nderrim ne...

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 3008, 1.6 HDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, te kaluar 200.00Km/249.000KM, garantoj ne kilometrazh, me tabela RKS regjistrimi i pare, Webasto, full panoram, 4 dyer, vetura eshte ne gjendje te rregullt...

Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel,

Dërguesi i shpalljës

Shes kombin Ford Transit, 2.2 dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyrë të bardhë, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë, kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020, te kaluar i ka 220.000KM,...

Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4

Dërguesi i shpalljës

Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4, dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyra e zeze, uleset me nxemje dhe elektrike, 6disc CD auto changer, manual, timon multifunksional. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Audi A4 S-line, 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi A4 S-line, 1.9 TDI, I te kuqe, viti i prodhimit 2003, intererin e ka lekur te zeze, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Shes Renault Megane Grandtour 1.5 DCI turbo

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Megane Grandtour 1.5 DCI turbo,dizel 110KF, viti i prodhimit 10/2012, Manuell, 6 shpejtsi, air condition, aux/usb, bluetooth, multifunction ne timon, airbag, parking censor, sensor shiu, goma te dimrit. Antispin system TCS, ndalje assistants...

Shes motorrin

Luli

Shes motorrin, viti i prodhimit 2006, i ardhur nga Amerika, ne gjendje te rregullt, motorri e ka doganen e paguar 1560€, nuk ka homologim dhe regjistrim , çmimi 6.300€ i padiskutushem dhe nuk bej nderrim.

Shes Opel Vivaro,

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Vivaro dizel, viti i prodhimit 2008, 9 ulese, me tabela RKS / 1 vit. Çmimi sipas marrveshjes.