Shes Mercedes A 170 CDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Mercedes A 170 CDI, 95PS/70KW, viti i prodhimit 2000, manual 5 shpejtesi, Abs, Esp, fshirse automatike, klim automatike, drita te mjegulles, radio CD, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Ford Transi

Dërguesi i shpalljës

Shes Ford Transit viti i prodhimit 2003 te kaluara 139.000KM, posedon liber servisi, automjeti i ka te gjitha servisemet, i pa doganuar. I sapo ardhur nga Zvicrra

RENTA CAR PREMIUM

Dërguesi i shpalljës

Premium rent a car zgjedhja më e mirë. Shijo pushimet e verës me vetura të reja Të gjitha në një vend. RERZERVONI TANI DHE PËRFITONI 20 % ZBRITJE Dergesa apo dorezimi vetures në aeroport ose...

Shes ose Ndrroj Alfa Romeo 156

Dërguesi i shpalljës

Shes ose ndrroj Alfa Romeo 156 viti i prodhimit 2000, klim, airbag, abes, karrika me nxemje, pasqyre me rrym, ulese et "lekures", regjistrim ka deri me 10/10/2017, ndrrim boej me Golf2 ose naj vetur te...

Shes VW Passat/2 TDI 1.9

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passat/2 TDI 1.9, viti i prodhimit 1991, vetura posedon regjistrim deri ne mujain 11/2017, serviset ne rregull te gjitha te reja, vetura eshte ne gjendje t erregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes VW Passat 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes VW Passat 1.9 TDI, viti i prodhimit 2004, ngjyra e hirit metalike, 4 dyer, manuel, klimatronik, hidraulik, dritare elektrike, mbyllje qendrore, ABS, ESP, airbaga, Radio CD. Vetura eshte e doganuar. 049181912

Shes Nisan Almera 1.5

Dërguesi i shpalljës

Shes Nisan Almera 1.5 benzin, viti i prodhimit 2005, vetura eshte ne gjndje te rregullt, regjistrim deri ne muajin 02/2018. Çmimi 3000€

Shes Renault Megane

Dërguesi i shpalljës

Shes Renault Megane 1.6 benzin, viti i prodhimit 1999, regjistrima ka deri ne 20-02- 2018, klim, vetura eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi 1.500€ i diskutushem. mirvete-sadiku2011@live.com