Shes Opel Astra 2.0 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Astra 2.0 dizel, viti i prodhimit 2003, ngjyar e kaltert e mbyllt, motorrin ekotek "japan", 4 dyer, vetura ka rexhistrim deri ne muajin 10/2017, vetura eshte e ardhur nga "belgjika". Tabela RKS automjeti...

Shes Mercedes 250D

Feriz aliu

Shes Mercedes 250D viti i prodhimit 1986, ngjyra e kuqe, regjistrim i skaduar qe nje muaj, vetura eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes Sharan 1.9 TDI

Dërguesi i shpalljës

Shes Sharan 1.9 TDI (di te kuqe), viti i prodhimit 2003, ngjyra e zez, vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, automjeti eshte ne gjendje te rregullt.

Shes Opel Meriva

Dërguesi i shpalljës

Shes Opel Meriva, viti i prodhimit 2004, ngjyra e zez, regjistrimi ka deri me daten 10/2017, posedon librin dhe te gjitha serviset ne kohe te rregullt. Vetura eshte ne gjendje te rregullt.

Shes "GPS" tracker i avancuar për automjete

Dërguesi i shpalljës

"GPS" Mundëson monitorim 24h online alarm në rast vjedhjeje, ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e lëvizjes, të njofton me SMS nëse kalon kufizimin e shpejtësis etj. Automjetin mund ta përcjellni përmes programeve(APPS) në telefona...

Shes VW Sirocco

NegroCos

Shes VW Sirocco benzin, viti i prodhimit 1985, ngjyra e bardhë, 3 dyer, 5 shpejtesi, te kaluara 180.005KM, regjistrimi deri me 20/10/2017. Vetura eshte në gjendje të shkëlqyer. Çmimi 1719 €. Bej nderrim me vetura...