Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune / bejm pastrimin e shtepive. banesave, lokaleve, objekteve.

Shes Audi A4 1.9 TDI,

Dërguesi i shpalljës

Shes Audi A4 1.9 TDI, viti i prodhimit 2003, vetura ka 4 goma te veres te perdorura shume pak, rripin dhembezor rezerv te pa perdorur, servisin e perfunduar, vetura eshte ne gjndje te rregullt, çmimi...

Ofroj pune / perkthyes

Albania Language Service

Albania Language Service shoqeri e specializuar ne fushen e perkhimeve kerkon perkthyes per gjuhet 1/ Anglisht-Spanjisht Spanjisht-Anglisht 2/ Anglisht-Frengjisht Frengjisht-Anglisht 3/ Anglisht-Arabisht Arabisht-Anglisht OFROJM: 1/ Kushte shum te mira pune 2/ Kontrat pune simbas kodit...

Kerkoj bashkbanuse

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te banese 35m2 kati i -VII- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin ,korrdior, banjo, ballkon, ashensor, çmimi 50€ per person+rryma dhe uji, mirmbjtja paguhte nga pronari.