Shes karriga

Dërguesi i shpalljës

Shes karriga te perdorura nje vite jane shume te ruajtura, çmimi 150€ i diskutushem.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si vullkanizer ose ndihmes mekanin kam pervoj pune, Fushe Kosove.

Kerkoj bashkbanuse

GenT

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 80m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korridor, banjo, wc, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i plotson kushtet per banim, çmimi sipas...

Ofroj pune / Prizren

Dërguesi i shpalljës

Restoranti Marina Fish House ofron pune pjatalarëse në restorant, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa rruga Bingeni nr6 lajja Ortakoll ne Prizren.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Lulishtja Blina Era ofron pune per nje punetore ne lulishte, orari dhe pagesa sipas marrveshjes,Adresa lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine