Shes oren e dores

Dërguesi i shpalljës

Shes oren e dores prodhim Zvicrran firma Rado origjinale. Ora posedon gur zafire dhe rryp nga qeramika. Çmimi 400€

She kolicen per femi

Dërguesi i shpalljës

Shes kolicen per femi, kolicen e shes me qanten dhe me pajisje per shi. Mundet me perdore per femije sapolindur dhe mavon si bugina. Karrocen kemi perdor shume pak

Shes kepuce baleti

Dërguesi i shpalljës

Shes kepucet te pa perdorura te Baletit, jan nr.34 dhe te kualitetit te mire. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes playstation 4 slim

Dërguesi i shpalljës

Shes playstation 4 slim me dy joystick, lojrat hitman 2, GTA5, Fifa 18, Pes 16, playstation 4 eshte ardhur nga Anglia dhe eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes dron te markes s-series s20w

Dërguesi i shpalljës

Shes dron te markes s-series s20w ne gjendje te rregullt, droni eshte i ardhur nga jasht eshte i perdor vetem 1 jave, droni posedon paket dhe manual, ka krahet dhe mbajtset rezerv ka kameren 1080...