Shes fustanin

Dërguesi i shpalljës

Shes fustanin per vajza te moshes 5/6 vjeçe, fustani eshte i pa perdorur, çmimi sipas marrveshjes, Adresa lagjja Tokbashqe ne Prishtine.

Shes invertarin per sallon ondulimi

Valon

Shes invertarin per sallon ondulimi si shtratin/kauqin, pasqyren me ndriqim 5 copa, ulesen per floke, shankun, lavatestin/larse per flok, komod per paisje, dritat per ndriqim, pasijet ka mundesi te shes edhe ndamas, çmimi sipas marrveshjes.

Shes oren e dores firma "polo"

Dërguesi i shpalljës

Shes oren e dores firma "polo" e ardhur nga Zvicrra shum pak e perdorur, jap garancion per ket ore se eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Shes karrocen per femije

Dërguesi i shpalljës

Shes karrocen per femi firma caddy e re shum e pershtatshme 3n1 3 pjesshe, çmimi i blerjes ka qen 250€ e shes vetme per 190€.

Shes rollera

Dërguesi i shpalljës

Shes rollerat te perdorur nr38 ne gjndje te rregullt, Çmimi sipas marrveshjes.

Shes atletet/patika te futbollit

Dërguesi i shpalljës

Shes atletet/patika te futbollit, atletet janë origjinale të ardhura nga Anglia, 5 pal janë numer 44 e 4 pal jane numer 44.5 e nje pal me numer 45. Te interesuarit te lajmrohen ne numer telefoni.

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin / Restaurant Love Pizza i cili gjendet në Fushëkosovë. Biznesi është funksional që prej tre vitesh dhe vazhdon të jetë aktiv edhe tani. Çmimi sipas marrëveshjes.