Kerkoj bashkbanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj urgjentisht bashkbanuse (f) ne kuader te baneses 60m2 kati i -VIII- lagjja Dardani banesa ka kushte te mira banimi lifti punon 24h. Çmimi 50€ +shpenzimet.

Shes banesen 67m2 kati i -V- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 67m2 kati i -V- "modelsllovenia" Rr. Xhemajl Mustaf ne Fushe Kosove banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhine dhe trepezari, korridor, banjo, depo, ballkon, nxemje qendrore, dy ashensora me kartel, parking...

Shes lokalin 34.5m2 kati i -II-/Prizren

Dërguesi i shpalljes

Shes lokalin 34.5m2 kati i -II- te tregu i gjelbert lagjja Ortakoll ne Prizren lokali eshte i gatshem per zyre dhe veprimatri te tjerabiznesi, ka dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes. 044-470-704 ose 044-150-079

Kerkoj banes me qira

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj banes me qira per 3 femra mundesisht banesa te jet pa banuar me hert ose e rinovuar. Çmimi sipas marrveshjes.