She 60 ari toke / Lipjan

Dërguesi i shpalljes

She 60 ari toke afer rruges kryesore magjistralja Prishtin-Ferizaj ne Lipjan. Toka eshte e pershtashme per shum veprimatri. Çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 78m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 78m2 kati i -I- Lagjja e Spiatlit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, depo(shpajze), wc, ballkon. Banesa eshte e pershtateshme per zyre,ordinance,dhe veprimtari tjra. Çmimi sipas marrveshjes.