Shes banesen 77.46m2 kati i -IX- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 77.46m2 kati i -IX- rruga Dardani ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, korriodr, banjo, ballkon, dy ashensora funksional, banesa eshte e pa mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.

Shes 10 ari traull / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes 10 ari traull rruga Abdullha Pllana ne Nakarad Fushe Kosove. Trualli posedon infrastruktur te plote eshte afer rruges 25metra, trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet me nje her te noteri, te ineteresauarit...

Jap me qira banesen 65m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 65m2 kati i -VI- Lagjja Kodrina Rruga C ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, garazh nenetoksore dhe depo, banesa eshte e mobiluar komplet me mobilje...

Jap me qira banesen 100m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 100m2 kati i -IV- rruga Ukshin Kovaçica afer shkolles Pavarsia lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, dy banjo, ballkona, depo, ashensor funksional, banesa...