KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj punë

Dërguesi i shpalljës

Dyqani i qantave Godo Colection ofron pune per nje shitese ne lokal, kandidataj duhet te kete pervoj pune, orari dhe pagesa me marrveshj. Adresa: Lagjja Kalabri afer stacionit te autobuseve ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Vallëzim Tradicional dhe Show Tupane ofron pune per femra ose meshkuj, përparsi për pranim në punë kanë të gjithë të interesuarit në veqanti ata ose ato të cilët kanë pervoj pune, pagesa per nje aheng...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si kuzhinjere, ndimse kuzhine, picamene, pregaditje te sallatave ose ne ndonje butike si sektoriste ose ne ndonje market sektoriste ose pstruse e lokaleve ose banesave ne Prishtine

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljës

Shes biznesin Bar Restaurant Eclipse me nje klientel shume te mire, lokali gjindet afer Parkut te Qytetit ne Prishtine, çmimi sipas marrveshjes.

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si ndihmse ne kuzhin ose enlarse, orari te jet nga ora 08:00h / 16:00h, pa ndrrime.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Sallon ondulimi Passionada ofron pune per nje punetore/frizere, kandidatja duhet të ket njohuri ne shkurtimin e flokeve, fenirim, frizura, manykyr, orari i punes sipas marrveshjes, pagesa fillon me 300€, kerkojm edhe dy praktikante/nxenese, Adresa lagjja...

Shes banesen 46m2 kati i -VI- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 46m2 kati i -VI- rruga Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, ashensor funksional, parking per automjete, banesa eshte ne nje vend shume...

Kerkoj bashkbanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj bashkbanuse ne kuader te baneses 86m2 kati i -IX mbi Kurriz lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim....

Kompania e mirembajtjes "Valoni"

Dërguesi i shpalljës

Jemi kompani me punetore te mjaftushem, qe veprojme dhe punojme ne Prishtine gati 11 vite. Kemi krijuar shprehi pune ne keto lemi; mirembajtje dhe pastrimin e objekteve(banesave,lokaleve,zyreve) sipas marreveshjes,instalime te rrymes,te ujit, rregullimin e nxemjeve...